Корзина
20 отзывов
ВНИМАНИЕ!  УТОЧНЯЙТЕ ЦЕНУ  И НАЛИЧИЕ ТОВАРА ПЕРЕД ЗАКАЗОМ!  
+380980827511
+380675718591
Метизы и крепеж от компании "ДИАМИР"
Корзина

Зараз підприємство не може швидко обробляти замовлення і повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Антивандальне кріплення.

Антивандальне кріплення.

Антивандальне кріплення. Основна відмінність від звичайних гайок, гвинтів та іншого кріплення - наявність нестандартного отвору в капелюшку, який не дозволяє розібрати пристрій звичайною викруткою (хрестоподібною або шлицьовою), ключем або битою.

                                                          Антивандальне кріплення.

Існує великий вибір елементів, що призначені для встановлення без можливості їх подальшого несанкційованого демонтажу. Розбір з'єднань буде неможливий без пошкодження скріплюваних елементів. Прикладами використання антивандальних кріпильних виробів можуть служити кріплення різних конструкцій в громадських місцях. Серед них: меблі, вуличні таблички, реєстраційні номери авто, різні огорожі, ліхтарні стовпи та інші подібні об'єкти.
Основна відмінність від звичайних гайок, гвинтів та іншого кріплення - наявність нестандартного отвору в капелюшку, який не дозволяє розібрати пристрій звичайною викруткою (хрестоподібною або шліцьовою), ключем або битою. Так, болти можуть бути виконані з відривними головками, гвинти можуть мати незвичайний привід, у вигляді багатогранника, нестандартних прорізів або парних отворів. Гайки забезпечуються спеціальними заглушками, що захищають їх від можливості скручування. Оскільки в цілях підвищення безпеки кріплення, він має нестандартний вид отворів, то і для монтажу потрібні спеціальні інструменти (викрутки, біти або насадки на шурупокрут). Зазвичай вони підбираються відразу з антивандальним кріпленням. Ці вироби значно підвищать безпеку конструкції, знизять збиток від вандалів або зовсім допоможуть його уникнути.

                                                                                                           
Вироби виготовляються з нержавіючих сталей (марок A2, A4) для стійкості до впливу навколишнього середовища, кислот і вологи. Крім того, антивандальні елементи можуть бути виконані з вуглецевої сталі з цинковим покриттям.
Сучасні технології дозволяють виконувати кріпильні вироби, дотримуючись безліч нюансів. Зокрема, при виготовленні антивандального кріплення, можна отримати елементи, з необхідними параметрами:
-діапазон зусиль зриву;
-стійкість до вібраційних навантажень;
-забезпечення низького розкиду характеристик;
-можливість демонтажу вироби;
-інші параметри.

Другие статьи